| Ana a întrebat:

Ziceti-mi cateva metode prin care poti sa faci bani dar legal, excluzand serviciul?
fara mistouri

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Cu un blog, mergi pe www.blogspot.com si creeaza-ti un blog, ap[oi mergi pe googleAdSense si alegi in ce mod sa faci bani, blogul sa fi unul bun pe care oamenii sa-l citeasca cu placere, te sfatuiesc sa alegi programul Click de pe google, de fiecare data cand cineva da click pe reclama de pe blogul tau castigi bani si google ti va trimite.

| Ana explică:

Pai am decat 16 ani big grin

kratos
| kratos a răspuns:

Sa cumperi marfa din China si sa o vinzi in tara.
Sa faci siteuri pentru diversi oameni, diverse firme.

| Ingerasull99 a răspuns:

Sunt foarte multe lucruri pe care ai putea sa le faci si sa vinzi, eu faceam site-uri, mentenanta pc, vanzari telefoane, porcarii de genu, acum nu prea mai merge nimic! Cauta-ti un job destul de bun, agent vanzari sau alte din astea!