| RedBullX a întrebat:

Cum se mai fac bani lucrand pe un computer?
Am invatat HTML dar css chiar m-a facut sa renunt.
Alte metode excluzand coding-ul?
Metode de genul asta(Fara prostii, munca creativa si fara photoshop/designing! )

5 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Normal ca se fac bani: design interior, arhitectura, investitii financiare, SEO/SEM in domeniile astea se lucreaza pe computer de acasa.

Dar daca ai inceput cu programare, mergi in continuare pe programare. O sa inveti si css si tot ce trebuie daca o sa ai nevoie, nimic nu e imposibil de invatat. Incearca sa incepi un proiect, un site de exemplu, si vezi cu ce probleme te confrunti fiindca mai repede inveti ceva nou prin practica decat prin teorie. Practica te obliga sa cauti solutii.

Orice activitate implica un nivel de creativitate. Daca nu era nevoie de creativitate si de adaptare - activitatea aia era facuta de softuri sau de roboti, nu mai era nevoie de oameni pentru ea. Asta nu inseamna ca in toate activitatile trebuie sa scrii povesti sau sa desenezi...

| Goguletzu a răspuns:

Videochat!

| RedBullX explică (pentru Goguletzu):

Derp

| Goguletzu a răspuns (pentru RedBullX):

Ar fi ceva utopic sa faci bani din clickuri(adica sunt cazuri) dar ma refer asa la intamplaretongue

| DnBSniperZs a răspuns:

White hat, se fac bani frumosi din xss-uri. Da-mi pm pentru detalii