| Ema1234 a întrebat:

Ziceti`mi si mie baieti frumosi. dar frumosi raau!
Si nu ma refer la asiatici!
Dar niste baieti frumosi, asa de 20-23 de anihappy
Dar sa fie necunoscuti asa(cantareti, actori sau mai stiu eu ce)laughing
Poate un model frumos cevahappy
Dau funda si vot promit

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vecinu' meu de la trei! E trasnet!

| PetreConstanta a răspuns:

Daca sunt frumosi sunt pentru ei nu pentru tine Nu uita

| YoYoLicious a răspuns:

Dc? Vrei sa te labaresti uitandu-te la ei?

| Ema1234 explică:

Haha hahaphbbbbtphbbbbt.ce oamenirolling on the floor)...Ardaxur1961...pai.daca e trasnet.fa`i o pozaasmug:.si YoYoLici. poatesmugsmug.sau poate nuphbbbbt
Si PetreConstanta.mda.stiuhappy.puteai sa`mi dai o poza ca nu mureairolling on the floor.si Caponel...tie` nu`ti zic nik.ca esti micutblushingblushing.sa cresti mare.si nu uita.o sa fii un mic obrasnic cand vei cresterolling on the floor).Pa.Tpuhappy?*lume nebuna bay frate)oh go on

| Caponel98 a răspuns:

Hai ca ma risc eu rolling on the floor Sunt dansator la breakdance dar am 13 ani sad offff dar merge laughing