| lavinusca a întrebat:

Ziceti-mi si mie daca merita sa iau telefonul Huawei g7300 ca unii il lauda unii il injura.

Răspuns Câştigător
| llljk a răspuns:

Da, e bun telefonul! are aproape acelasi sistem de operare ca şi Nokia din gama touch screen. comparativ cu alte modele e şi mult mai ieftin.

Succes!

| lavinusca explică (pentru llljk):

Eu am intrat pe emag.ro si am vazut la comentari despre telefon:unul zicea ca nu merge deloc iar altul zicea ca este super bun

3 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Daca iti place ia-l daca nu nu-l lua dar nu e un telefon rau doar ca nu il poti compara cu un Samsung sau Nokia...

| llljk a răspuns:

Pe forumuri părerile sunt împărţite, nu îţi poţi face o părere concretă. Dar la preţul mic care îl are e bijuterie faţă de alte modele. FULL PHONE!

Uite un link-http://www.gsmarena.com/huawei_g7300-4335.php

Să mă ţi la curent te rog dacă l-ai achiziţionat şi eşti mulţumită de el.