| alabalaportocalala a întrebat:

Stie cineva ce sistem de operare foloseste telefonul huawei g7300?

Răspuns Câştigător
| Oanaa82 a răspuns:

Huawei g7300 nu are sistem de operare Abdroid ci unul propriu iar acesta se misca decent datorita procesorului de 312 MHz.
Funda?

| alabalaportocalala explică (pentru Oanaa82):

Ok multumesc, mai am o intrebare:acum cateva zile am cumparat un card de 4 gb, am pus muzica pe el si imi da erori de citire a cardului si cateodata nu se mai aprinde telefonul! este din cauza virusilor? daca da ce antivirus pot sa iau?

| CristianCRS a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Sincer sa fiu nu m-am confruntat cu problema asta,dar cel mai sigur (daca ar fi de la virusi ) e sa formatezi cardul, in felul asta scapi sigur de virusi, sau ai putea scana cardul cu ajutorul antivirusului pe care il ai instalat in PC ar fi mai eficient decat un antivirus pentru mobil.

| alabalaportocalala explică (pentru CristianCRS):

Multumesc,asa am facut si nu am descoperit nici-un virus, dar ca sa fiu sigur am formatat si cardul big grin

| Claudiu_Sandu_1983 a răspuns (pentru Oanaa82):

Ai cumva setarile pentru internet ca vad ca te pricepii,, mersi

| alabalaportocalala explică (pentru Claudiu_Sandu_1983):

Adica? ce setari?

| Claudiu_Sandu_1983 a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Pentru internet

| Claudiu_Sandu_1983 a răspuns (pentru Claudiu_Sandu_1983):

Setariile pentru internet la cartela frog

8 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Nu are un sistem de operare gen windows, android sau symbian ...are sistem de operare propriu. care in specificatii apare ca :,, Fara sistem de operare''