| emaalexandra97 a întrebat:

Ziceti-mi si mie desenele animate mai vechi de pe cartoon network, cum se numeau, am gasit niste jocuri super cu niste fete, una cu parul albastru si una cu parul roz, care erau vedete rock si aveau un sofer mic.va rog sa-mi ziceti repede.

Răspuns Câştigător
| Adina_3463 a răspuns:

Desenele acelea se numesc hy hy puffy amy yumi(ce fetele acelea)

1 răspuns:
| sssSnake a răspuns:

Nu mai tin minte cum se numeau desenele, dar poti incerca sa cauti in categoriile din dreapta, poate gasesti pe site-ul http://www.jocuri-cartoon-network.ro.