| Adr696969 a întrebat:

Bună.
Am gustul si mirosul diferit. În general doar un miros si gust dar depinde de alimente. Nu am alte simptome. Mă simt perfect. Saturația si temperatura îmi este normală. Tot am gust si miros doar că îmi este schimbat. Am 13 ani. Covid sau? Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i medicului el stie

| Panamax a răspuns:

Fa un dus si vezi daca se schimba ceva.

| Vântulalb a răspuns:

Sau... raceala.

| Alin39fn a răspuns:

Salut, și la mine e cam la fel. Ți-a trecut? Și dacă da cum?

| Adr696969 explică (pentru Alin39fn):

Salut, mi-a trecut de mult. Doar am așteptat și nu am făcut nimic.