| Abet a întrebat:

De ce a existat virusul COVID-19

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Te plictisesti, asa-i?

13 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ca asa a vrut el

| gabicoo a răspuns:

Ca să mori tu de curiozitate!

| Belotrewgretan a răspuns:

A fost dat din avion.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Numai Dumnezeu poate răspunde.

| slayer09 a răspuns:

Toate se intampla cu un scop, nimic nu e intamplator

| Dermatopu78 a răspuns:

Din lborator și apoi din avon a fost dat.

| Dermatopu78 a răspuns (pentru darrio2007):

Acesta nu e un motiv.

| Lambruzau a răspuns:

Cei care stiu sa ti raspunda nu sunt membri TPU, nu au ei de stat la taclale cu populimea!

| Vladislav2020 a răspuns:

A fost un test ieftin pentru vaccinuri experimentale.

| mariushellokitty a răspuns:

Un chinez o mâncat un liliac sau o leguma stricata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca în orice familie, mai apare câte un membru nou. Familia COVID este foarte mare, si mulți "membri" au șanse de a deveni celebri.

Răspuns utilizator avertizat
| liliana77any a răspuns:

A fost un virus creeat in laborator, care a scapat accidental.
Datorita vaccinului am dobandit imunitate la el.