| AnonimXnX a întrebat:

Salut, mai e interdictia aia cu ora 11 noaptea sa nu iesim?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, deoarece sa prelungit starea de alertă cu inca 30 de zile.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Interdictia este in vigoare, avand in vedere ca starea de urgenta a fost prelungita pe inca 30 de zile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar unde vrei sa mergi noaptea?

| Sofer a răspuns:

Încă este.

| Nirvanaaa a răspuns:

Este.

Bula
| Bula a răspuns:

Poti iesi si dupa ora 23, dar doar dupa 5:00 (sau cu declaratie).

| StefanE2019 a răspuns:

Da

| AndrElle a răspuns:

Cred că, da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| goguPatent a răspuns:

Este este