| Mark2012012 a întrebat:

Stie cineva ce etape, proceduri de urmat se iau pentru autoIzolare atunci cand o persoana revine in Romania care se afla in sud est la Marea Britanie, adica are voie sa aleaga in ce oras si la ce hotel sa se cazeze cu autoIzolare? Persoana a fost testata pana acum de virus si a iesit negativ, dar procedurile totusi trebuie sa fie urmate legal cand o sa vina in Decembrie.
Va multumesc mult tuturor!

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
1 răspuns:
| Vash96 a răspuns:

Hotel Pietroasa din Suceava, au mic-dejun peste medie