| anonim_4396 a întrebat:

(0 răspunsuri) Buna am nevioe mare de un raspuns! in martie la am avut prima sarcina dar dim anumite probleme am facut avort, acum dupa 7 luni pot ramane fara nici o problema insarcinata pana acum mam protejat in luna mai cu contracceptM iar in rest isi dadea drumu afara alceva nu am folosit, dar eu si sotu acum vrem un bebe am avut menstruatie pe 29 septem 2009 sa termin pe 2 octom de pe 7 actom am avut relati in fiecare zi fara sa ne protejam cu gandu sa raman insarcinata dupa 2 saptamana de la primul contact neprotejat, am sani unflati greturi ameteli dureri de cap dar acum pe 28 mi-a venit menstruatia se poate sa fiu insarcinata si in acelasi timp sa am si menstriatie, acum la a2 zui de menstruatie tot asa am sani unflati dureri de cap greata care sunt sansele imi doresc tare mult un bebe am 21 de ani va rog datim in rasp cat mai repede""'

2 răspunsuri:
| frumusica80 a răspuns:

Buna, din ziua cand ai anceput sa ai ciclu, doua samtamani mai tz poti sa fi ansarcinata daca nu ai folosit prezervativ sau pilule, si gand esti gravida corpul tau are nevoie de timp(2 saptamani)ca doctoru sau tu poti face un test ca sa poti vede de esti gravida, sau de ce tu nu mai folosesti pastilele corpul tau face un pic de schinbare de te simti asa, amandoua se poate antanpla.ati doresc successss pa

| Yume_2563 a răspuns:

Um. da se poate acest lucru ( menstruatie pe timp de sarcina) stiu din experienta mamei mele, dar pentru siguranta ar fi mai sigur sa va duceti la un medic.