| marya_5378 a întrebat:

Buna am nevioe mare de un raspuns! in martie la am avut prima sarcina dar dim anumite probleme am facut avort, acum dupa 7 luni pot ramane fara nici o problema insarcinata pana acum mam protejat in luna mai cu contracceptM iar in rest isi dadea drumu afara alceva nu am folosit, dar eu si sotu acum vrem un bebe am avut menstruatie pe 29 septem 2009 sa termin pe 2 octom de pe 7 actom am avut relati in fiecare zi fara sa ne protejam cu gandu sa raman insarcinata dupa 2 saptamana de la primul contact neprotejat, am sani unflati greturi ameteli dureri de cap dar acum pe 28 mi-a venit menstruatia se poate sa fiu insarcinata si in acelasi timp sa am si menstriatie, acum la a2 zui de menstruatie tot asa am sani unflati dureri de cap greata care sunt sansele imi doresc tare mult un bebe am 21 de ani va rog datim in rasp cat mai repede""'

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti-am mai raspuns prin alte parti: putin probabil sa fii insarcinata, dar nu complet exclus. Fa-ti un test ed sarcina din urina de dimineata repetat peste 3-4 zile.

| XxXKevinXxX a răspuns:

Ciao! mda esti insarcinata poti sai ai menstruatie peste sarcina stiu ca si o prietena de-a mea tot asa a patit.Nastere usoara sa ai:*:*:*

| cristina_5268 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina, menstruatia poata sa iti vina si peste. Daca nu du-te la un doctor.

| baby_4263 a răspuns:

Sa stii ca este f posibil sa fi insarcinata si sa iti vina si menstruatia. Dar un test de sarcina ai facut? Daca atat de mult va doriti un copil, mergeti la doctor iar el o sa va indrume mult mai bine. Oricum, daca nu esti insarcinata deocamdata, faceti dragoste cu 8-9 zile inainte sa iti vina, pentru ca atunci esti la ovulatie.Si vezi ca mai este o chestie la farmacie, un dispozitiv in care trebuie sa pui putina saliva si iti arata daca esti la ovulatie sau nu.Multa bafta si sa va traiasca cand o sa-l aveti!happy