| cristynaGoldenRose a întrebat:

Baieti!: ce trebuie sa faca fata, ca voi sa va indragostiti lulea in ea? Cum sa se comporte? CUm sa arate? etc. PlS

11 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Sa fie cat mai originala..si daca se poate cat mai cuminte..si cat mai simpla..parerea mea

| DrDeath a răspuns:

Ca sa ma indragostesc eu de o fata trebuie sa asculte rock, sa aiba pe putin un pierce, sa aiba suvite mov, verde sau albastru si sa nu fie foarte tacuta, sa fie foarte vorbareata si sa aiba simt cand vorbeste.

| FataFaraSentimente a răspuns (pentru DrDeath):

Fata visurilor tale e un monstru big grin, fara suparare dar asta e parerea mea, sa fie foarte vorbareata? apai tu va trebui sa taci si sa o asculti, si apoi te vei pinge ca te-ai saturat de palavragita aia.

| faceyahoo a răspuns:

Sa te imbraci intru`un fel sa ai un fund atragator, sa vorbesti cu baietii, si cel mai mult conteaza sa nu ai fite!:*

| ginoeugen23 a răspuns:

Sa fie normala

| DDaNyyy a răspuns:

Hmm..sa incepem 1:sa se dea pe langa el 2:sa fie ea insasi 3 sa se aranjeze cat de cat 4 sa fie curatica 5 sa fie sincer cu baiatu 6 sa nu se creada mai desteapta decat baiatu 7 sal inteleaga dac greseste cu ceva 8sa i zambeasca intruna 9 sal asculte pe baiat cu atentie daca baiatu i sp ceva ce pentru el e interesant 10 cel mai important sa aiba incredere in il ..asta ar trebui sa face ca sa ma cuceresti pe mine unu..acu eu zic ca la toti e la fel. poti sa incerci sa le folosesti o sa vezi ca nu o sa regreti.winking

| Trolliţă a răspuns (pentru DDaNyyy):

6. Haha. Deci sa fie curva? rolling on the floor)) O fata desteapta, se crede INTOTDEAUNA mai intelectuala decat un baiat. Fara suparare. Fete sunt orgolioase. Sa te crezi mai destept decat aces gen de fete si deja ai dat-o in bara.

Ps: Baieti, nu uitati! Fetele desptete pot fi si frumoase. Nu conceptia voastra invechita: sad
1. Fata desteapta=ochelari, fusta lunga, par in cozi, TOCILARA.
2. Fata proasta= usoara, buna, accesibila, Curva.

Fetele destepte in ziua de azi sunt si cele mai cautate. DE ce? Prin felul lor de a fi.

| DDaNyyy a răspuns (pentru Trolliţă):

Era doar o parere acum ..fiecare om are dreptu sa isi dea parerea si sa comenteze ..scuzama dac nu ti-a placut parerea mea big grin straight face fiecare gandeste altcumva...big grin

| cristynaGoldenRose explică (pentru Trolliţă):

Ai perfecta drepatte.
Asta e o problema reala ca daca eu sunt tocilara > asta inseamna ca sunt unfashion, si urita (Pur si simpul fetele tocilare sunt destepte, ele profita din asta, chiar daca nu arata super puper Ca o c****, dar e modesta si asta conteaza cel mai muult!> adica poti comunica cu ea despre ce vrei si nu o sa te plictisesti niciodata ai teme la infinit, iar comunicarea este destul de importanta.
Ok alta intrebare (la baieti) Despre ce poti vb cu o c**** >?(in afara de sex si barfe - nmic xD)

| viataTa a răspuns:

Pai....ca sa ma indragostesc (lulea)de o fata ea trebuie sa ma inteleaga si sa fie de treaba aa si sa nu se supare repede nu inteleg chestie cu suparatu si (parerea mea) fusta scurta si mulata happy sau chesti mulate ca sa scoata in evidenta

| Eubulides a răspuns:

Simplu, nu fi proasta