| bluesky a întrebat:

Ce parere aveti daca m-as combina cu prietenul cel mai bun al fostului meu prieten? Nu din razbunare, sau sa il fac gelos, ci pentru ca se da la mine si nu e nici urat!

Răspuns Câştigător
| PDM2000 a răspuns:

Buna!:* dar thu il placi sau numa asa ca te streseaza sau ceva de genu daca thu il placi cu adevarat poti sa te combini cu el... dar thu sty daca el te place cu adevarat? poate face numa asa sa'si bata joc sau mnoo nu am vrut sa ma exprim gresit... dar trebuie sa vb cu el si saa vezi daca va placeti :d baftaaabatting eyelashes Fundaa?:d

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca prietenul fostului tau iubit iti face avansuri, asta inseamna ca are un caracter foarte urat si ca este o persoana scarboasa. Nu inteleg de ce ai vrea sa fii cu o astfel de persona lipsita complet de onoare.

| blaxy a răspuns:

Ce fel de prieten bun este el daca se da la fosta lui cel mai bun prieten al lui?

treaba ta daca sokotzi ca e korekt asa.

| source a răspuns:

Poate l-a pus fostul`, poate face intentionat astathinking nu te-ai gandit si la asta

| lifeisnotpink a răspuns:

Eu zic ca sa nu te combini cu el din respcet pentru fostul tau prieten big grin.
Punete in situatia luiwinking.
Cum ar fi daca prietena ta cea mai buna ar fi cu fostul tau prieten?! Cum te-ai simti? iti zic eu ca te-ai suparawinking chiar daca vei incerca s a negi asta si vei parea indiferenta.
Dar tu faci cum crezi tu :*:*.
Fundabatting eyelashes?

| gaby03 a răspuns:

Daca nu o faci cu rea vointa nu vad de ce nu doar sa te interesezi daca fostul` nu cumva mai are sentimente pentru tine.Ar fi urat din partea ta sai faci asta daca inca mai tine la tine.

| SeOriginal a răspuns:

Daca ai noroc si fostul tau prieten nu e o fire geloasa, atunci totul va fi ca in povesti day dreaming... daca nu o sa iasa cu scandal happy

| Dorobantu_Cornel_1976 a răspuns:

Sti ce parere avem? ca e golaneala ai pus ochi pe el mai demult!