| cookie93 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac in 1 mea noapte? cum sa ma imbrac, ce sa ii fac sa il excit tare, cum trebuie sa ma comport ca sa nu stau tapana atunci.mentionez ca sunt virgina.

funda cel mai bun rasp. vot negativ cel dat la misto

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,dupa parerea mea e sa nu iti faci mari planuri,cel mai bine e sa vina totul de la sine la momentul respectiv,ca daca iti tot planifici fiecare miscare,gest, imbracaminte, atunci e posibil sa ramai dezamagita ca nu a fost asa cum ai sperat.Important e sa ai un partener care sa te faca sa te simti comoda si iubita,il poti saruta,mangaia,rasfata cu cuvinte dulci si excitante, vei vedea ca la momentul de fata, vei stii cum sa procedezi pentru ca te lasi dusa de val si atunci nu vei mai tine cont de alte aspecte. Oricum prima noapte de dragoste e foarte importanta pentru o fata si e un moment de neuitat.Eu zic sa te imbraci cum crezi tu ca te simti mai bine si cu ce iti place,pentru ca daca e pana acolo, si-asa imbracamintea nu isi are loc, ca ve-to ramane fara imbracaminte. Oricum el sigur se va excita si mai ales la gandul ca esti virgina si o face prima data cu tine.Nu te stresa,nu iti fa tot felul de ganduri,cand vei fi la fata locului vei vedea ca vei stii cum sa il exciti,vezi si tu atunci ce anume il excita,saruta-l cu pasiune si lasati-va purtati de val,si la mine totul a venit de la sine,cand mi-am facut planuri cu partenerul,nu a iesit cum trebuia,apoi intr-o zi totul a venit de la sine fara sa planificam nimic si ma gandeam ca voi sta si eu tapana, dar atunci cand s-a intamplat, totul a decurs foarte bine.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Imbracate in lenjerie alba de matase si dantelalove strucklove struck fi foarte sexylove struck chiloti tanga cu dantela ahhlove struck pregateste catuselelove struck

| DemonikaLoL a răspuns (pentru elasexygagica):

Tu te auzi? cand iti vad raspunsurile ma ia cu nervi pe tine chiar asa te intereseaza numai ce are omul in pantaloni? sa te vad la 60 de ani singura o mamaie scarboasa fara nimeni alaturi doar un vibrator ca vai de el. angry

| inger02 a răspuns:

Eu cred ca o tinuta sexy sa te imbraci. adica o lenjerie intima sexy. un sutien si chilotei tanga rosii sau alta culoare este destul de sexy. sau o rochita sexy de noapte transparenta. pai eu zic sa-l musti de gat sal maingai, sa il saruti pasional pe gat. cred cal vei excita.

| irina_5692 a răspuns:

Avand in vedere ca va fi prima oara pentru tine! Incearca sa fi tu insati! Cat despre imbracaminte nu trebuie sa fie ceva iesit din comun alegeti pur si simplu ceva in care tu sa te simti bine si comfortabil! Restul va veni de la sine, nu conteaza cu ce esti imbracata! In acel moment nu va conta nici pentru tine si nici pentru el nimic! Bucurate de moment fi tu insati si lasate purtata de val! Mult Norocwinking

| Puffi a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci prea multe griji in privinta asta oh go on lasa totul sa vina de la sine ca daca iti planifici tot s-ar putea sa nu iti iasa nimic important se sa fii tu insuti si totul o sa vina de la sinewinking ce pot sa spun bafta... a si inca ceva nu uita un amanunt PRoTEjAT!

| AlexBd a răspuns:

Daca este pentru prima oara ar trebui ca totul sa mearga de la sine. Dar daca vrei ceva special si sexy aprinde niste lumanari parfumate la tine in camera imbraca-te sexy in sutien si chioleti si cheama.l la tine in camera. Totul va merge de la sine. Succes!