| cookie93 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum trebuie sa ma comport cu prietena in pat.adica ce pozitii sa adopt 1 data pentru ca nu vreau so ranesc.este si virgina si nu vreau sa o doara. ce ar trebui sa fac? cum sa incep, cum so excit mai tare si ce pozitii ar fi indicate si atmosfera cum sa fie? rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| cristyblondu a răspuns:

Amigo asculta aici. cumpara niste lumanarele din alea miki punele in jurul patului cumpara niste trandafirii imprastiei pe pat.cand o sa vada o sa fie incantata iar apoi vorbiti si restul merge de la sine daca doreste sa fie cu tine.cat despre pozitii prima data ee indicata misionarul apoi puteti incerca si altceva.bafta amigo

3 răspunsuri:
| cristyblondu a răspuns:

Aaa si uitasem ce era cel mai important cumpara si o sticla de vin sau de sampanie si sa ai si gheata.si atunci ee totul ceas.si cred ca merit si funda:X

Răspuns utilizator avertizat
| anyitta a răspuns:

Pai incepi prin o discutie, apou te porti cat mai grijuliu posibil si ai grija ca atmosfera sa fie cat mai romantica. Cred ca pozitia misionarului e de ajuns.