| anonim_4396 a întrebat:

18 parteneri sexuali la virsta de 20 de ani, ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| FloryA98 a răspuns:

Nu sunt rautacioasa deloc.Tu crezi ca 18 parteneri la varsta de 20 de ani e mult sau ce? Du-te fata mea si distreaza-te! Nu zic sa o faci cu oricare il intalnesti...dar distreaza-te, simte-te bine! Nu-i asculta pe cei rautaciosi.Probabil sunt invidiosi :3

| E7eRgY a răspuns (pentru FloryA98):

Vorbesti din experienta presupun.
Nu este de mirare ca tara noastra este printre primele la exportul de prostituate in Europa, chiar si in lume.

| FloryA98 a răspuns (pentru E7eRgY):

Vad ca te pricepi mult la comentat...

20 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Viaţa mea! Şi eu îmi făceam mustrări de conştiinţă pentru 5 la 24 ani.

| E7eRgY a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

O poti egala sau depasi oricand daca vrei, totul tine de vointa.
Ce mai astepti?

| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

laughing si te mai plangi ca nu gasesti iubit, pai daca te culci cu unu dupa o luna, prost ar fi sa stea. fara rautate zic

| ywar a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Esti cuminte, nebunatica mica! happy Glumeam, desigur! tE sarut!

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru E7eRgY):

Presupun că ştii ce înseamnă mustrare de conştiinţă.

| LoveSleep a răspuns:

Foarte slab.
Si eu care credeam ca pe centura se face treaba.

| cristimihailov a răspuns:

Eu m-as uita la sanatate. Sa nu iau ceva ce nu am...

| h3r a răspuns:

Primul venit, primul servit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo tie. ca viata sexuala bravo tie, chiar daca nu te-as atinge cand as trece pe langa, totusi, ai sanatate buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.000.000 sau 18 e acelasi lucru, cafeaua mea va avea acelasi gust dimineata indiferent de cati parteneri sexuali ai avut tu.

| Quassaar a răspuns:

Multi inainte cu sănătate. Dar ai învățat macar ceva din asta?

| vioricavio a răspuns:

Esti nesatula?laughing

| Ghknn a răspuns:

Tu gândești înainte să spui ceva?

| bogabogdan a răspuns:

Cu cat mai mult, cu atat mai bine!

| Cimped a răspuns:

Excelent. Ignora frustratii care au mai raspuns.

| IuliaAndreea35 a răspuns:

Aproape 1 pe an?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru IuliaAndreea35):

Ori tu stai prost cu matematica ori ea e vreo minune de femeie, biologic vorbind.

| E7eRgY a răspuns:

Mai ai pana la 100.
Daca la 20 ai avut 18, considerand ca ai inceput de la 14 ani, 3 parteneri pe an la varsta de 47-48 o sa ajungi la 100.
Eu zic ca ar trebui sa maresti numarul daca vrei sa intri in cartea recordurilor.