| Sebitza_9480 a întrebat:

2 fete amandoua ma plac si mi-a zis ca vreau ele sa fie cu mine no eu am zis ca poate dar nici pe una nu o plac mie imi place de o alta fata da nu stiu daca ea ma place ca sa fac?

3 răspunsuri:
| Cheloo_4836 a răspuns:

Esti gigolo ma tu trebuie' sa e combini cu toate femeielelaughing)laughing)laughing

| aLy_7407 a răspuns:

Pai cheloo cam are drept cam multe fete pentru un baiat de 13-14 ani, ma rog nu cont... ia-ti inima in dinti si intreab-o pe ceea de a 3 fata daca te place daca nu atunci le iei pe alea 2. Bft laughing. Vorbesc serios happy

| Sebitza_9480 explică:

Sunt sunt