| ramneanturaul1999 a întrebat:

imi plac doua fete cu care am fost impreuna,le iubesc pe amandoua, dar nu stiu ce sa fac.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, era o vorbă "Nu fugi după doi iepuri că nu prinzi niciunul" cel mai bine ar fi să te hotărăşti în privinţa lor, ori singur ori persoana care o placi cu adevărat, sunt sigur că nu le placi pe amândouă deoarece nimeni nu-i perfect! Succes la alegere.
Sărbători fericite!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa alegi.Ori cu una ori cu cealalta.Proverbul ti l-a scris Brancusi mai inainte.

| LineGuide a răspuns:

Alege una si incearca la ea.Dar ai grija pe care o alegi, sa nu faci o nefacuta.Sa nu te accepte ea, iar cealalta pusa in fata faptului implinit sa te alunge in cor cu prima.
Mult noroc!

| KlaudyaPussy a răspuns:

Nu ai cum sa le iubesti pe amn2.
Asa credeam si eu, incearca sa stai un tip fara sa comunici etc, cu una si dupa cu alta la fel. Si dupa veii vedea de care it ie mai mult dor happy

| ViseDeCopil a răspuns:

Alege`o pe a doua, daca ai fi iubit`o pe prima nu ar fi existat a doua [parerea mea ]. Sper ca te-am ajutat. Sarbatori fericite:*

| ramneanturaul1999 explică:

Multumesc pentru raspusuri, Sarbatori fericite!