| GoldenBoy17 a întrebat:

2 Intrebari.
1: De ce Femeile Frumoase intotdeauna inseala Partenerul? (Majoritatea)
2: Merita sa ti dai viata pentru o femeie? Sau sa faci Sacrificii care vor avea consecinte radicale?

Cel mai Cool raspuns primeste Funda!

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,nu stiu cate femei frumoase ai cunoscut tu de stii asta,dar daca esti femeie frumoasa vei fi abordata de multi barbati la fel si daca esti barbat frumos, in fapt se stie ca cu cat un om e mai frumos cu atat va avea inclinati spre poligamie, asta nu tine de fete si de poligamia umana

2, depinde de femeia aia

| Freya1 a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat frumoasa ca sa insele.Intradevar una mai frumoasa are mai multi pretendenti dar nu e neaparat obligatoriu sa le si permita anumite apropieri.Omul in general insala ca este supus greseli: ori nu iubeste persoana de langa el da ii e comod si caldut locul,ori e curios,ori nu primeste acasa ce are nevoie (nici una nu este o scuza dar astea sunt motivele invocate in general)
Sa iti dai viata pentru cineva nu merita nu doar pentru o femeie.Iar sa faci anumite sacrificii toti facem mai devreme sau mai tarziu daca ne iubim partenerul cum ar fi: Sa ne schimbam mediul de viata, sa ii donam un organ in cazul in care se poate si nu este caz de deces, sa renuntam la anumiti prieteni, sa ne schimbam un loc de munca, sa facem un copil etc ...Astea sunt lucruri pe care le facem daca este nevoie si asta il va ajuta pe cel de langa noi daca ne iubim binenteles.

| sofisis a răspuns:

laughing)) Nu inseala femeile frumoase. Eu de exemplu nu am inselat niciodata tongue
Merita cand ajungi la stadiul de sot-sotie, cu familie si copii.

| GoldenBoy17 explică (pentru sofisis):

Aloooo, am 18 ani! Nu vreau Inca "Casatorie" nu vad sensul, nu sunt pregatit inca sa intretin o familie!

| sofisis a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Mai tu esti cazut in cap?
Ai intrebat daca merita sa iti sacrifici viata pentru o femeie sau sa faci compromisuri majore. Ti-am spus ca merita doar cand ajungi la stadiul de sot-sotie, cu familie.

| GoldenBoy17 explică (pentru sofisis):

Da, Sunt cazut in cap, Multumesc, Dar nu am inteles bine pentru ca Abia m-am trezit, ai aceleasi Expresii ca ale Prietenei mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sã nu fi prost, acum poate fi si frumoasã si urâtã sa te insele, dar cele mai frumoase fete au o grãmadã de baieti care le oferã doar atentie, chiar dacã ea nu le oferã sex. Una frumoasã poate sa aiba 9 baieti cu care nu face nimic, si doar 1 sau 3 care face sex. De fapt alea mai frumoase nu prea dau sex, dar au multi care doar ii folosesc. Cu cele mai frumoase trebuie sa nu le scoti prea mult la intalniri, sa le lasi pe ele sã te contacteze, dacã faci sex cu ea o datã, nu o mai baga in seama si asa crede cã nu iti prea place de ea, asata o cam zãpãceste deoarece nu e obisnuitã cu baieti dinastia.

| GoldenBoy17 explică (pentru anonim_4396):

Da, Frate, Am Folosit "Indiferenta" si asa ea a ajuns sa se roage de mine ca sa ma mut cu ea, in fine, o sa ma descurc eu cu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Nu e cea mai mare gresealã depinde ce vrei nuntã?
Mentine tot asa sã te contacteze ea si sã o folosesti pentru sex, promite-i pe viitor chestiile astea si ea va continua tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu-i adevarat.
2. Dragostea inseamna sacrificii din partea fiecaruia.

| GoldenBoy17 explică:

Nu, Doamne Fereste, Wtf? Am o Prietena, Cei drept, Foarte, Foarte frumoasa, Mi am facut dusmani din cauza ei, Pentru ca Altii doar viseaza la ea, in fine, Ea Vrea sa ma mut cu ea in Bucuresti, adica Vrea sa ne mutam impreuna, iar eu abia acum doua saptamani am facut 18 ani, nu sunt inca pregatit, tocmai de aia ma macina intrebarile astea doua, pentru ca mi-e teama sa nu fie totul in zadar si cealalta Temere este sa nu ma insele, nu sunt un Baiat Gelos, Chiar nu sunt, doar ca am eu temerea asta, daca ma mut cu ea, ar însemna alta scoala, alti oameni, alt stil de viata, iar pentru mine, acum, e putin dificil!

| Jonas94 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Salut,
E prietenă, sau iubită, că nu mai înțeleg nimic. Pentru că una-i una, și alta-i alta, vorba poetului.

| GoldenBoy17 explică (pentru Jonas94):

Ptietena, Iubita, pentru mine este acelasi Lucru

| Jonas94 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Din multe puncte de vedere nu este același lucru. Adică prietenă poate să însemne că ești în friend-zone, iubită știi foarte bine ce înseamnă.

| GoldenBoy17 explică (pentru Jonas94):

Fiecare Percepe cum vrea, Pentru Mine Prietena, Iubita e cam acelasi Lucru!

| Jonas94 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Salut,
Cu iubita faci sex, ai o relație, cu prietena, doar preferi să o dezbraci din priviri și să te masturbezi cu gândul la ea.
Deci sunt niște distincții clare, din punctul meu de vedere.

| GoldenBoy17 explică (pentru Jonas94):

Cum am zis, Fircare Percepe cum vrea sau cum stie! Eu asa percep intelesul: Prietena/ Iubita, e acelasi lucru, Pentru mine!

| veryhonest a răspuns:

Multi oameni se sacrifica pentru mangaiere, deci poti sa o faci lejer si tu.

| AnonimaPff a răspuns:

Am raspuns la 1.
Fetele frumoase sunt prea tentate de atatia "pretendenti", mai ales cele dotate, de aceea.
Am una in clasa. laughing