| Sara2 a întrebat:

A 5 zi a menstruatiei eram intr-o toaleta publica si am scapat un servetel pe jos m-am sters cu el dar am incercat sa ma sterg cu partea in care nu era sperma, au trecut 3 saptamani de atunci, si nu mai am liniste noaptea, exista vreo sansa sa fi ramas insarcinata? imi e f frica, eu si prietenul meu ne protejam mereu, nu vreau sa ma gandesc ce ar crede daca ar fi vreo sansa sa raman? este vreun risc? nu mai am liniste, am numai nopti albe de atunci sad

5 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Nu... dar mai degraba exista sa faci vreo infectie. Totusi ti-a picat pe jos si tu l-ai luat. e ciudat. De obicei fetele sunt mai igienice decat baietii si au un simt mai estetic. Dar cum sa te stergi cu servetelul ala care colcaia de microbi. Cine stie cati jegosi au fost in WC -ul ala, aurolaci. Strange...

| AikkoxD a răspuns:

Hâc, stai liniştită, nu-i nimic bun în toată chestia asta.

*ce caut eu la d/s? God, forgive me.*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui intrebarea asta odata la 5 zile. Du-te si ia un test de sarcina si ai sa vezi. Ai gandit mult pana sa te stergi cu un servetel plin de sperma?

| Aysa19 a răspuns:

Nu exista stai linistita ...Pentru a ramane trebuie ca sperma sa iti ajunga in uter, vagin etc...Nu asa simplu! Poti dormii linistita!

| gigite a răspuns:

Fataaaaaaaaaa? Ai ramas gravidaaa in WC public sa-ti fie rusine bianca dragusanu ( cu lit. mici. )