| anonim_4396 a întrebat:

A după alta și v-am mai spus despre o față care îmi place! Am o nelămurire daca îi pot spune așa și anume:Azi la antepenultima oră eu și cu un prieten eram la geam ne uitam la mașini! happy Și fata era în bancă, iar noi eram lângă banca ei, am observat că s-a uitat la mine puțin... și apoi a dispărut... Și când m-am uitat ce credeți? Era la mine în bancă! Ce înseamnă asta? Că nu înțeleg, nu a mai făcut acest lucru până acum! Credeți că.-ar putea place? Menționez că este timida, și că din păcate mi-a spus că nu mă vede decât un coleg! Credeți că a făcut-o din cauza timidității?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce te retine/opreste sa discuti cu ea din moment ce sunteti colegi si mai ales in aceeasi clasa intr-un mod cat se poate de normal ca intre simpli prieteni. In functie de modul in care la o adica vor decurge discutiile si convorbirile dintre voi, directe sau la telefon/Facebook etc, vei putea trage concluzia cea mai apropiata de realitate, in cazul in care nu se va exprima sau nu-ti va spune in mod explicit. Dovedeste-i ca esti ''barbat'' si nu doar un simplu...maturoi. Succes!

| ș53fan a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mă reține o întâmplare neplăcută din trecut! În clasă nu vorbim, doar așa din când în când pe Whatsapp! Și doar despre școală, pentru că doar la asta îmi răspundea! sadȘi am inttebat-o nu mai știu ce și m8-a spus să o las că învață, dar a doua zi a făcut faza cu banca! Deci?

| MidnightR a răspuns:

Teleportare? O fi vreun extraterestru din galaxia Nema Canci.
Din moment ce ti s-a aratat numai tie, inseamna ca esti alesul. Poti deveni un ambasador pentru planeta noastra.

| ș53fan a răspuns (pentru MidnightR):

Cum adică,, din moment ce ți s-a arătat numai ție" ',(Mă iei peste picior să înțeleg! Frumos!

| MidnightR a răspuns (pentru ș53fan):

Vorbeste ma cu ea.Ce naiba vrei sa iti spunem? Ca e topita dupa tine pentru ca a stat la tine in banca?