| stefanuc a întrebat:

Astăzi am avut 4 ore de istorie una după alta și v-am mai spus despre o față care îmi place! Am o nelămurire daca îi pot spune așa și anume:Azi la antepenultima oră eu și cu un prieten eram la geam ne uitam la mașini! happy Și fata era în bancă,iar noi eram lângă banca ei, am observat că s-a uitat la mine puțin... și apoi a dispărut... Și când m-am uitat ce credeți? Era la mine în bancă! Ce înseamnă asta? Că nu înțeleg, nu a mai făcut acest lucru până acum! Credeți că.-ar putea place? Menționez că este timida, și că din păcate mi-a spus că nu mă vede decât un coleg! Credeți că a făcut-o din cauza timidității?

4 răspunsuri:
| BIBI2308 a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare, eu fiind fata. Si da cred ca te place si ti-a spus asta din cauza timiditatii. Ar trebui sa ii spui ce simti si sunt mai mult ca sigura si ea simte la fel. Dupa ce unul din voi va face primul pas, totul va fi foarte usor. Vei vedea. Succes cu tipa!

| stefanuc explică (pentru BIBI2308):

Păi... știe că o plac! Dar nu putem discuta pe Whatsapp? 0732422701 este numărul în cazul în care vreți!

| Ghshsg a răspuns:

Cred că da. Și cred că și ea te place. Încearcă să vorbești cu ea, oferă-i mai mult timp. Mai ales că e timidă, fii tu "băiatul", fă tu primii pași.

| stefanuc explică (pentru Ghshsg):

Vreți să vorbim pe Whatsapp? Las numărul meu:0732422701