| AleAleAle1111 a întrebat:

A folosit cineva Mibazon...pentru acnee? daca.da.cat trebuie tinuta pe fata?:-s

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Da, eu am folosit. am aflat de el de la o doctorita care a vazut ca aveam cosuri pe fata si a zis sa ma dau cu mibazon ca daca nu ma umplu de cosuri si am cumparat si ma dau de ceva timp cu el si sa stii ca este super. adica s-au dus si acum rar imi mai apar si atunci 3-4, nu multe. eu zic sa-l incerci ca merita si nici nu e scump. si se mai poate folosi si in combinatie cu tinctura de propolis, dar aici e vorba de alt tratament (cosurile vor diparea mai rapid asa). nu-ti recomand sa-l folosesti ziua deoarece este o crema usor galbuie si mai grasa si daca il folosesti ziua iti va luci fata(e ok sa te dai si asa, dar daca stai in casa, sa nu te vada cei de afara cu fata lucioasa). este de preferat sa te dai seara dupa ce te-ai spalat pe fata si il lasi pana dimineata cand te trezesti si te speli din nou pe fata. bafta!

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Este pentru animale, nu-ti pune asa ceva.
http://www.vetexpert.ro/......-p604.html

| AleAleAle1111 explică:

Stiu ca este pentru animaletongue