| Nimicnumerge a întrebat:

A început sa vorbească cu mine pe facebook si am continuat pe mess. La un moment dat s-a enervat ca nu îl bag eu in seama dar nu apucam sa îl întreb eu ce face ca mă întreba el. Dupa un timp mi-am cerut scuze pentru ce am facut sau ce nu am facut. Dar nu mai vorbește la fel cu mine. Si daca nu îmi ceream scuze nici acum nu cred ca mai vorbea cu mine si as vrea sa fim impreuna dar modul in care vorbim ni stiu cum am putea deschide subiectul asta.îl plac si el mi-a dat de înțeles ca mă place dar nu stiu de ce îmi vorbește acum așa. Si nu stiu cum as putea sa ii spun sa fim impreuna. L-am chemat o data afara sa fim doar noi dar când trebuia sa ieșim a zis ca nu mai poate( asta in perioada când ne intelegeam mai bine) Nu stiu ce are in cap, Nu stiu.ce vrea sa îmi dovedeasca.

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Incearca sa vorbesti odata cu el dar la modul cel mai serios. Intreaba-l ce s-a intamplat cu el de s-a schimbat atat de mult, ca nu mai este ca la inceput. Dupa ce veti rezolva problema asta mai lasa-l o perioada de timp si apoi vei putea sa deschizi si acest subiect. Nu ar trebui sa fie chiar atat de greu. Daca nu vei reusi, iti voi trimite pe privat adresa mea de e-mail si vom discuta. Be smart & Good luckwinking

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Are o varza in cap, si este un tip egoist si rece.
Dai ignore si vezi-ti mai departe de viata.

| h3r a răspuns:

Buna. Parerea mea este ca daca face asa, nu merita sa-ti bati capul. Poate a avut totusi o stare proasta si intelegem... dar totul are o limita, nu?
Incearca sa-l iei cu frumosul, sa intri in discutii cu el. Daca tu consideri ca te place ar trebui sa vorbesti serios cu el despre ce simti'ti amandoi, daca sentimentul e reciproc etc. Nu-ti fie teama sa-i vorbesti, gandeste'te ca daca vorbesti cu el iti vei da seama daca se merita sa lupti sau nu pentru el, dupa raspunsurile lui. Eu iti doresc mult succes si sper sa-si revina si el la"normal". Ai grija de tine, iar daca vezi ca nu merita... nu te mai preocupa. :*