| anonim_4396 a întrebat:

A luat pastila de a doua zi si a venit ciclul mai devreme cu 2 saptamani si in a 3a zi a avut sangerari majore. este ceva in neregula?

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sigur e ceva...zi-i sa se duca urgent la un medic ginecolog! bafta!

| anamaria06 a răspuns:

Pastila de a doua zi se ia dupa recomandarea unui medic ginecolog. aceasta pastila contine hormoni si poate provoca dereglari mai mici sau mai mari in organism. sa mearga si sa vorbeasca cu un medic pentru ca asa ceva nu e normal

| alinutzabebitza a răspuns:

Nu stiu daca e bine dar sangerari majore... Sa contacteze medicul...Nu s-a gandit nimeni?