| MrJoker30 a întrebat:

A mai intalnit cineva problema asta la battlegrounds? Cand pornesc jocul din steam pur si simplu nu vrea, scrie 5 secunde running si dupa dispare.

3 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Depinde foarte mult de pc si de componente, mai exact daca poate rula jocul fara probleme. Desigur ca, poate fi si din cauza jocului deoarece e in early acces si mai are anumite bug-uri. Desi eu as merge pe prima varianta. Eu nu am problema asta la pubg, am win10 pro, si cu componentele nu vreau sa ma dau mare, de aia nu le insir aici, dar ca sa-ti faci o idee ruleaza pubg in 50-60 fps pe ultra. inainte iti mergea bine jocul si a inceput asa din senin? Daca da, da-i un verify integrity of game cache la joc sau il reinstalezi, solutia clasica.

| MrJoker30 explică (pentru Bisbiavatar12):

Componentele mele sunt i5 6400 GTX 1060 6GB, 8GB RAM DDR4, deci m-as insela sa nu mearga. Cu file integrity am incercat, a zis ca totu e ok. OS am win7 pro 64bit, si din ce am citit merge. Inainte nu aveam cand, ca abia ce l-am cumparat ieri.Habar n-am. O sa-i dau reinstall sau refund, dar banii imi intra in steam si imi pare rau ca puteam sa cumpar mai ieftin pe kinguin/g2a.

| MrJoker30 explică:

Of... si doar am presimtit ca nu o sa mearga. ca asa am patit si cu H1Z1. Trebuia sa raman la FPS-urile mele.