| MrJoker30 a întrebat:

A mai intalnit cineva problema asta la battlegrounds? Cand pornesc jocul din steam pur si simplu nu vrea, scrie 5 secunde running si dupa dispare. Tin sa mentionez ca l-am cumparat ieri.

7 răspunsuri:
| mariocazacu92 a răspuns:

S-ar putea sa nu duca placa video sau procesorul. Oricum battlegrounds cere mult ddrla ram

| MrJoker30 explică (pentru mariocazacu92):

Am i5 6400 GTX 1060 8GB ram DDR4 Win7 pro x64, eu ma gandesc ca ar trebui sa mearga.

| mariocazacu92 a răspuns (pentru MrJoker30):

Procesorul e bun dar placa video nu prea fiindca ai ddr2 la el.

| MrJoker30 explică (pentru mariocazacu92):

La ce sa am ddr2?

| mariocazacu92 a răspuns:

Dar ti-a mers cand l-ai cumparat sau e prima data cand il deschizi?

| mariocazacu92 a răspuns:

Depinde si de ceea ce cere jocul