| GeorgeMihailescu a întrebat:

A reusit cineva sa isi mareasca penisul prin exercitiile acelea de,, mulgere " sau alte exercitii? Nu ma intereseaza raspunsuri SF.Chiar sunt curios

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Nu există posibilități de a-ți crește penisul și toate-s niște minciuni. Ori îți crește în timp, cu vârsta ori mărimea se transmite din genă. Deci, nu văd interesul pentru astfel de " remedii ".

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Intrebarea merita din start raspunsuri SF! Nu exista metode de marire a penisului. Poti sa tragi de el pana ti se lungesc mainile, ca el tot atata o sa ramana.

| AdMiRaTor a răspuns:

Da, an trompa de elefant. da-mi funda.