| anonim_4396 a întrebat:

De ce toti vor sa-si mareasca penisul, dar nimeni sa-l micsoreze?

12 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

E ca și cum ai întreba "De ce lumea folosește "HANDLE color=GetStdHandle(STD_OUTPUT_HANDLE);
SetConsoleTextAttribute(color, 3 );" în loc de "system("color 03");"?".

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns (pentru sickkkkkk666):

Te rog, nu-mi pune vârsta într-o poziție mai puțin confortabilă.
Btw, da, știu ceva sintaxă C++ din windows.h

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

­

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

"Oh, tu! Tu care ești mereu aici să-mi strici planurile malefice... "

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentruca atunci cand Gigel a intrebat-o pe mama-sa ce are calul sub burta i-a spus ca "e nimic toata".big grin

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ce corectura mi-a facut! In loc de "nimic" a scris "nimic".

| LPCTSTR a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Se poate rezolva folosind litere non-alfabetice ca: "à, á, ä, æ, å, ā, ī, í, ï, į, ß, ś, š, etc."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar avea creier ratatii aia care o vor mai mare, si-ar dori sa stie mai bine cum sa o foloseasca. Sa o ai cat calul nu asigura ca stii ce sa faci cu ea.

| benny7 a răspuns:

Dorinţa de marire a penisului există în mintea majorităţii bărbaţilor!
Mărimea penisului contează: IN CALTĂŢILE FIERBINŢI!

| SupMates a răspuns:

Pentru ca nimeni nu il are suficient de mare sa il vrea mai mic laughing)

| PuținConteazăNumele a răspuns:

De ce nu ne crește părul invers?