| anonim_4396 a întrebat:

A te săruta și întâlni pe ascuns cu o persoană căsătorită, dar fără a întreține relații intime, se pune tot ca aventură?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, aventura inocenta

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mersi frate respect

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se pune cum vrei să o pui. Dar nu vei putea rămâne doar la săruturi.

| dullcat a răspuns:

Da.Dar o persoana care are respect pentru partener sau partenera, nu face din astea.

Răspuns utilizator avertizat
| AmandinaDragan a răspuns:

Cam asa. Ceva imi spune ca veti trece la urmatorul nivel. Vreti sa va casatoriti?

| ILoveBlackCats a răspuns:

...da...teoretic

| Together a răspuns:

Se pune. Intreaba-te daca pe tine te-ar deranja si ai o idee cum se simte din perspectiva cealalta.