| 20noiembrie a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii virgini? Va atrage un astfel de baiat? Sau ati putea sa aveti o relatie cu un baiat virgin? Astept

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Fetelor care spun ca nu le plac virginii va intreb: Au cumva par pe limba? Chiar conteaza asa mult aspectul asta intro relatie? Eu stiu ca atat cat traieste omul invata si vorba lui Creanga: "La din astea mai tot prostu' se pricepe. Asa ca eu sunt de parere ca daca exista o conexiune puternica la nivel mental si emotional restul sunt nimicuri.

10 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Hai sa te intreb ceva : cum te simti cand cand esti impreuna cu o tanara la care tu esti primul - e a ta, va avea amintiri doar cu tine, prima amintire de asemenea natura va fi mereu gravata in sufletul ei cu tine, nu te va putea uita nici daca vrea; sau, cum te simti cand esti cu una care a mai avut si pe altul/altii inaintea ta, care mereu te va compara cu el/ei, vrand-nevrand, nu vei sti niciodata daca esti atat de bun cum zice ea, sau doar te minte, avand deja termen de comparatie?
Ei bine, pe care preferi? Noh, cred ca treaba asta se poate 'translata' si in cazul fetelor. Sper ca ti-am raspuns la intrebare acum

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Mayar):

Da da stai putin sa nu ne pripim, o virgina dupa ce a prins gustul inevitabil va vrea sa incerce altceva, trebuie sa aiba un termen de comparatie nu?

| Mayar a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu femeile sunt animale, care pun instinctul in slujba ratiunii. Hai sa iti zic un secret : ele pot trai fara a avea relatii intime, ei nu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Mayar):

Sigur ca da vorbim cand vor ajunge la varsta de criza incordate recalcitrante frustrate si nervoase din cauza dereglarilor hormonale si psihice provocate de abstinenta. si inca ceva noi suntem animale fiindca de la maimute ne tragem

| Mayar a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ciudat,eu asta credeam despre barbati mereu...
Pare-se că există două teorii cu totul potrivnice despre originea speciei umane. Unii susţin că omul coboară din maimuţă, iar alţii că a fost creat de Dumnezeu. Se ceartă grozav. Eu unul cred că se înşeală şi unii şi alţii. Teoria mea este următoarea : cei care cred că omul coboară din maimuţă, coboară cu adevărat din maimuţă şi alcătuiesc o rasă aparte, înafara rasei oamenilor, care cred şi ştiu că au fost creaţi de Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu poate avea o relatia cu un virgin. Perfectioneaza-ti tehnicile de masturbare, zic.

| LinxCont a răspuns:

Daca o faci o data cu un virgin, nu va mai fi virgin si s-a rezolvat problema happy

| missme99 a răspuns:

Eu personal nu as avea rabdarea necesara. Fetele care sunt de acord cu lipsa de experienta a barbatului, in general, sunt cele care si ele la randul lor sunt neinitiate sau foarte la inceput.
Odata ce te-ai dezvoltat ca femeie si ai atins un punct de maturitate sexuala, e imposibil sa stai cu un barbat care nu stie sa te satisfaca si care necesita atentie si rabdare in pat.
Bine, mai sunt si cazuri in care omul prinde repede si nu e nevoie sa stai prea mult pana sa ajunga la nivelul tau.

| princess004 a răspuns:

Pe mine personal nu ma atrag băieții virgini

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru princess004):

Si aia cu cine vrei sa-si piarda virginitatea?

Culmea, la baieti e invers: sa aiba cat mai multe virgine in palmares smug rolling on the floor

| princess004 a răspuns (pentru SomeRomanianGuy):

Mi-ar fi frica sa "ma las pe mana" unui virgin laughing

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru princess004):

Relax ca nimereste si ala gaura chiar daca nu e asa dibace laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru SomeRomanianGuy):

Ba sincer dupa o experienta cu o vigina nu mai vreau asa ceva, fug ca dracu de tamaie de ele

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru princess004):

Imi plac chilotii tai

| ZAsiral a răspuns:

Exista 2 tipuri de virgini :
- virginii obsedati sa si-o puna cat mai repede
- virginii care chiar au capul pe umeri si isi doresc cu adevarat sa aiba o persoana speciala langa ei in momentul in care fac acest pas.

| Bellee a răspuns:

Salut 20noiembrie apropo eu sint 21noiembrie haha...sigur ca da.

| AlexaCassandra a răspuns:

Baietii virgini, mie personal nu mi-ar placea sa stiu ca nu am fost prima. Parerile difera. Daca gasesti vreo taratura, v-a vrea unul care nu mai e virgin, daca e o fata decenta-virgin.