| cage a întrebat:

A-ti regretat vreodata ca v-ati despartit de prieten? daca da dupa cat timp, side ce?

11 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Cred ca de fiecare data am regretat...inima imi spunea ca nu trebuia sa pun punct, dar ratiunea ma avertiza ca ar fi in zadar...
Deci cel mai bine e sa pui punct, daca esti convins ca nu se mai poate face nimicwinking

| simoSTAR a răspuns:

Da. dupa 4 ani de zile de la despartire, regret si acum.pentru ca era perfect in viziunea mea, pentru ca intr-un an jumate nu mi-a gresit cu nimic dar eu eram un copil prost si ii faceam fel si fel de faze copilaresti pana cand s-a saturat...si regret din acea clipa pana in ziua de azi si cu siguranta alti vreo 10 ani daca ii mai apuc...asa suntem noi, doar cand pierdem ne dam seama de ceea ce am avut langa noi.

| deeea28 a răspuns:

Am stat 3 ani cu un tip cu care ma certam foarte mult. M-am despartit de el ca nu mai suportam, plangeam mereu din cauza lui si ne cauzam mult rau.Am regretat vreo luna despartirea, ca era baiat bun si tineam la el, dar nu ne potriveam. Acum nu regret nimic, ma bucur ca am luat o decizie inteleapta.

| xibalba a răspuns:

Pe moment da, ca eram bulversata si tot ce puteam face era sa regret, nu puteam sa vad partea buna a lucrurilor. Pe moment. Apoi, mi-am revenit. Acum nu regret nimic, a fost excelent ce s`a intamplat, chiar daca atunci nu era chiar roz situatia.

| georgiana a răspuns:

Sunt momente in care iti asculti inima si dragostea nu are lege, am regretat...

| Liada a răspuns:

Deseori regret... dar pentru ca sunt eu un mare proprietar si tare tare geloasa...pentru mine nu exista fosti boyfrienzi...toti si mereu ai mei... aveam asa o mare criza, cind brusc imi lipsea atentia... dar treptat trecea... undeva dupa 2 saptamini.

| stetoscop a răspuns:

Harciogrolling on the floor daca regreti ai greturirolling on the floor
Nu i voie sa regreti, risti sa ai greturilaughing
N am regretat, pentru ca n am vrut greturi
Regretele tarzii...denota complicatie digestivatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am regretat, cand am luat decizia sa pun punct unei relatii, am facut-o in momentul in care am realizat ca nu se mai poate face nimic si despartirea este ultima si cea mai buna solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul regret era cind o vedeam iar.Imi provoca greata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deciziile trebuie luate cu mintea.nu cu inima.Si cu toate astea, inima nu intelege, si asa, dupa o despartire, regreti ca ai lasat-o sa plece din viata ta.

| tynaoana a răspuns:

Nu am regretat niciodata. pentru ca aia era solutia cea mai buna.