| lolo_1609 a întrebat:

Hey am si eu o problema...am fost acum cateva luni cu un baiat dar nu vroiam sa se afle de "relatia" noastra. Am iesit de cateva ori pe afara iar ultima data ne-am intalnit cu niste baieti.Acestia au spus tuturor si s-a aflat in toata scoala. A doua zi cand am ajuns la scoala toti radeau de mine ca, cica stau cu un fraier dar el era super de treaba, glumet, etc. M-am despartit de el din aceasta cauza. Acum regret ca am ascultat ce zice lumea dar e prea tarziu...la scoala incerc sa il bag in seama dar el nici nu se uita la mine. Ia in brate toate fetele si chestii d'astea si e super aiurea. M-a intrebat inca o data daca vreau sa fiu cu el si nu i-am raspuns.
Credeti ca ma mai place?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Lololove struck! Cred ca te mai place. Vrea sa te faca geloasa (de aceea i-a toate fetele in brate) si sa vii iti ceri scuze pentru ca tia pasat mai mult de gura lumii ecat de dragostea intre tine si el. Cereti scuze foarte sincer si probabil te va ierta! Multa Bafta!^^

1 răspuns:
| iobita21eLla a răspuns:

Sigur mai exista ceva sentimentepentru tine din partea lui...winking