| mittityka a întrebat:

Acum 1 luna si ceva m-am trezit si eram uda de un lichid alb, m-am speriat si am controlat daca mi s-a intamplat ceva dar am apusat cu mana putin prea tare si mi-a intrat degetul in vagin si mi-a intrat si lichid din acela inauntru. e posibil sa fi ramas insarcinata? am 2 luni de cand nu mi-a mai venit menstruatia (nu aveam menstruatie regulata, anul acesta mi-a venit de 4 ori) si m-am ingrasat pe burta! e posibil sa fiu? va rog sa imi dati un sfat urgent! nu stiu ce sa fac!
COMTINUAREA: 1.nu am prieten! 2. nu cred ca eram excitata, doar daca sa fi avut un vis erotic 3. nu am avut niciun contact sexual! sunt virgina! am 17 ani!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai visat ceva erotic si te-ai excitat, asta era lichidul acela alb... daca nu ai avut nici un contact sexual, si nici n-a umbnlat cu ceva pe acolo vreun baiat, cum de ti-e frica de sarcina?! chiar nu stii cum decurg lucrurile, sau ai omis ceva "essential"?
Intarzierea ciclului poate avea mai multe cauze, daca chiar ii simti lipsa, du-te la control, si acolo, povestind si ce ai scris aici, ai sa te lamuresti pe deplin!
Sper ca te speli pe maini corespunzator, altfel, iti poti infecta vaginul cu degetul plin de microbi!

10 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

acel lichid alb poate sa fie o infectie
sau de multe ori inseamna ca peste 2 -3 zile iti va veni ciclu
daca esti virgina nu ai dc sa iti fie teama straight face

| Debb a răspuns:

Da. Ai ramas insarcinata si o sa faci multe degetele. straight face

Daca stii ca nu ai fost excitata probabil e o raceala. :d

| doinitza12 a răspuns:

Da e o intrebare chiar stupida. ce chiar nu ai invatat de la biologie ca fata poate ramine virgina doar dupa un contact sexual cu un baiat. iar lichidul e sigur de la raceala

| doinitza12 a răspuns:

Scuze am vrut sa zic insarcinata dar din greseala am scris virgina.ha ha ha

| GuessWho a răspuns:

Vai doamnerolling on the floor
Mai nou din degetu tau iese spermatozoizi ca sa ramai insarcinata?rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| danielagoldica a răspuns:

Ori esti proasta rau de tot ori faci pe proasta!

| ELena_1470 a răspuns:

Daca n`ai avut nici un contact sexual n`ai cum sa fiii insarcinata:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raised eyebrows Iti bati joc de noi? NU, serios acum. Cum sa ramai insarcinata cu degetu`?
straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce mi-ai dat stupid? happy ca spun adevaru? laughing tu esti stupida