| Iancugeorgiana a întrebat:

Acum 10 minute eram pe afara cu cainele in parculet si tocmai venea si fostul meu prieten de la scoala si cand m-a vazut ca sunt acolo ma ocolit si a luat-o printr-un blocsad.m-a durut muklt ceea ce a facutsad
De ce credeti ca fostul meu ma ocolit cand a vazut ca sunt acolo in parculet?sad

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca mai pui o intrebare asa prosteasca si inutila si legata despre fostul tau prieten ma jur ca vin si va dau pe amandoi cap in cap.Asa scurt si la obiect, ca deja ma exasperezi cu intrebarile tale de gradinita.

| Rebecca009 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Asta am vrut sa-i spun si eu. Bravo!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Rebecca009):

Ma bucur ca gandim la fel.Are you sad? Hug you big hug tongue

| Rebecca009 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Multumesc! Aveam nevoie tongue

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Rebecca009):

Cu placere mai.Dar nu mai fi suparata ca nu e bine.Ai timp destul la dispozitie ca sa fi suparata, acum tu trebuie sa fi vesela si cu zambetul pe buze cum ar trebui sa fie o fata!

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Stii... rare ori poti sa transformi dragostea in prietenie decat prietenia in dragoste. Este ciudat sa fii amica cu fostul' sau fosta un unele cazuri... funda?

| Facebook14 a răspuns:

Probabil nu se mai simte confortabil in prezenta ta, deoarece ati fost impreuna si acum sunteti doar amici pote el nu vrea sa fiti amici. Nu stiu ce sa zic mai bine intreaba-l. Pentru ca el iti poate da cel mai bun raspuns.