| Iubitzza a întrebat:

Acum 2 ani am intalnit un baiat de care mi-a placut in primul an nu am realizat prea multe da in al 2-lea an am devenit preteni ft buni.Eu incerkam sa aflu daca si el ma place dar n-am reusit acum recent un alt baiat i-a spus celui de care imi place ca il plac. Eu m-am speriat ca poate nu ma place si se va distanta e adv ca nu am prea mai vb zielele astea acum am vb cu el si a zis ca eu sunt devina pentru ca ne-am certat cu totul ca eu nu avem intentia astastraight face si acum nu stiu ce sa fac mintea imi zice sa uit de el dar inima tot la el ramanestraight face ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te mai ineca intr-un pahar de apa!
Zambeste-i,fii vesela si draguta,nu-l lasa sa creada ce a spus acel baiat,adu relatia voastra la stadiul de dinainte, fa-l sa aiba incredere in tine!
Si, fii o dulce...
Mustele se prind cu miere.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i cum au stat lucrurile daca te crede bine daca nu la fel. gasesteti alt b petreceti timp cu pr tale razi distreazate

| nevermind123 a răspuns:

Daca ati fost amici, e ceva mai simplu, lasa-i un mesaj in care ii explici toata povestea, ii spui intentia ta adevarata, si daca a fost o prietenie puternica se va intoarce, si in plus peste un an doi sigur o sa te placa si el.( e baiat cam asa se intampla)

| sara_3009 a răspuns:

Buna, eu zic sa vb cu el sa va impacati sa-i spui ca nu-i adevarat cal placi (chiar daca il placi) sa pui o prietena s-l intrebe daca te place si cred ca stii ce ai de facut...