| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 luni i-am facut sex oral iubitului meu, apoi mi-a intarziat ciclu vreo 6 zile, la inceputul luni i-am facut din nou si acum inainte sa imi vina ciclu am avut niste secretii cu sange, oare de ce? mi-am venit ciclu dar mi-a curs foarte putin! oare ce e? SUNT INSARCINATA?

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata de la asta?
Tre` sa-ti vina.

15 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Not sure if trolling or just stupid thinking

| valentinamarinamary a răspuns:

Nu are legatura sexu oral cu chesti din astea, doar de la sexu normal poti sa ramai insarcinata!laughing)

| Saiko2502 a răspuns:

Felicitari! O sa ai tripleti! laughing Pregateste-te sa-i spui viitorului tatic ca vei face copii pe gura rolling on the floor) rolling on the floor)

| Brâncuşi a răspuns:

Insarcinata in guralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thoamneeee laughing

| MauiNight a răspuns:

Dupa ce ca o categorie intreaga este distrusa, mai apareti si voi trolli obositi fara o picatura de creativitate! Sunteti iiincredibili!

| MauiNight a răspuns:

Of, du-te la veterinar!

| dreamgirl94 a răspuns:

Hai ma fata iti bati joc?

| Allergikaa a răspuns:

rolling on the floor mai mult ca sigur, ai grija mare urmeaza sa iti creasca un bebelus in stomachee hee, pofta bunasmug

| Domiinic a răspuns:

Draga o ai ovarele in gat u?**** poti sa iei pana cand iti bubuie capul ca nu ai cum sa ramai gravida.Bafta la inghitit!

| culmea a răspuns:

Nu esti.

| xxs22 a răspuns:

Esti nebuno estirolling on the floor)) ce ti mai place suptu ahhhhhhhhhhhh bai esti proasta? bine ca p*** o stii suge da un pic asa de curioasa nu te ai informat in privinta sexului. cati ani ai 13? proasto mi e greata deja!

| yly90 a răspuns:

Am trait sa o vad si pe asta!rolling on the floorcum sa ramai insarcinata de la sexul oral...Doamne fereste! ma.m si inchinat cand am vazut intrebarealaughinglaughing.

| allysweet98 a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata de la sexu oral

| GicuBalta a răspuns:

Daca nu ai inghitit branza, nu are nici cea mai mica legatura!