| hibrid112 a întrebat:

Acum 2 serie m-am jucat cu preitena mea adica ne-am masturbat reciproc e virgina si nu am vrut inca sa facem sex, dar mie mi-a venit lichidul prespermatic si mie sa nu rama gravida, deoarece credem ca unul din noi a avut asa ceva pe mana.Stiu ca acel lichid poate contine spermatozoizi, dar eu de peste 68 de ore nu m-am masturabat si am urinat de multe ori inainte sa face lucru ala deci presupun ca, canalul ar fi curat. E posibil sa ramana insrcinata? Nu vreau raspunsuri jignitoare e doar o intrebarehappy

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici, o sarcina in asemenea conditii e mai mult decat improbabila.
Dar poate c-ar fi mai bine sa nu va mai jucati cu focul, ce zici?
happy

| hibrid112 explică (pentru greece12):

Sper sa fie ok, mi-am invatat lectia pe deplin

| greece12 a răspuns (pentru hibrid112):

Inteleg.
Sa nu se agite,insa,stresul si ingrijorarea duc la dereglari hormonale care intarzie menstruatia,calmeaz-o pe fata ta draga.
Inteleg ca dupa calculele tale n-ar fi trebuit sa existe spermatozoizi activi in lichidul preejaculator, dar chiar daca existau, ar fi trebuit sa ajunga adanc in vagin, lucru care inteleg ca nu s-a intamplat.
Deci, puteti sta linistiti.

| hibrid112 explică (pentru greece12):

Multumesc mult de sfat

| greece12 a răspuns (pentru hibrid112):

Ce gura de aer proaspat, politetea ta!
happy
Sa va fie de folos si un strop de atentie in plus!

| hibrid112 explică (pentru greece12):

Va deranjez din nou... inca nu am trecut de primejdie ca sa spun asa de regula azi ar fi trebuit sa ii vina menstruatia, nu ma pot linistii eu daramite ea, cam cu cate zile poate intarzia?

| greece12 a răspuns (pentru hibrid112):

Nu poate sa prevada nimeni cat poate sa dureze intarzierea, cateva zile, o saptamana sau mai mult.
Un lucru e insa sigur, cu cat e mai agitata cu atat va intarzia mai mult.

| hibrid112 explică (pentru greece12):

Va multumesc! se pare ca am avut noroc azi i-a venit happy si sunt in extaz!

| greece12 a răspuns (pentru hibrid112):

happy
E bine.
Vezi ce faceti de-acum incolo!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca esti atat de sigur de acel interval de 68 de ore sansele sunt inexistente, in plus lichidul prespermatic ajuns asa pe mana stand in aer...lichidul prespermatic se usuca suficient de repede, se absoarbe in piele ca e foarte apos.

| Alcyon a răspuns:

N-are cum sa ramana in felul asta gravida. Daca doar v-ati masturbat, riscul e minim.

| hibrid112 explică (pentru Alcyon):

Pai nu am terminat procesul adica nu am ejaculat doar lichidul ala prepsermatic a ajuns pe "ea"

| PisicutzaSmile a răspuns:

Daca ați făcut sex neprotejat spune-i sa meargă la ginecolog, Urgent! EA e minora. Funda?!

| Jukutzel a răspuns:

Dianaoprescu e prietena ta? Intreb asa ca seamana intrebarile happy, si nu, n-are cum sa ramana insarcinata.

| hibrid112 explică (pentru Jukutzel):

Nu happy dar apreciez raspunsul