| DenisKevin2000 a întrebat:

Acum 2 zile am făcut
Peeting neprotejat cu prietena mea, ea fiind în perioada fertila.Nu e vorba de penetrare, dar trebuie sa menționez ca am făcut de 2 ori, făcând o pauza de 10 minute după ce m-am terminat. Dupa aceia i am băgat degetele în vagin, însă toate având loc înainte de a ne curata.Este foarte speriată ca exista riscul de a fi insarcinata.Ce credeți?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce credem? Ca ar trebui (amandoi) sa cititi putin despre ce este si cum se formeaza o sarcina. Legat de sarcina in sine, nu ar trebui sa fie in cazul descris de tine.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce este "peeting"?
Scrie in romaneste ce ai facut, fiindca acest cuvant "peeting" nu exista in limba romana si nici in engleza!

| DenisKevin2000 explică (pentru Violleta2022):

I am băgat degetele în vagin

| DenisKevin2000 explică (pentru Violleta2022):

Cand e oameni sunt complet dezbrăcați si se mângâie, etc

| Violleta2022 a răspuns (pentru DenisKevin2000):

In cazul asta se spune ca sunteti in tandreturi sau va mangaiati, iar in engleza se spune "petting" nu "peeting"
Peeting nu prea inseama nimic, s-ar putea spune cand faci pipi dar si atunci trebuie sa elimini litera "t" din cuvand, folosing "pee-ing".

Te sfatuiesc sa vorbesti si sa scrii in romana, dar nu cunosti foarte bine engleza, fiindca risti sa spui ceva rusinos sau total diferit de ceea ce ar trebui, facandu-te de rusine.

| DenisKevin2000 explică (pentru Violleta2022):

Bun,dar îmi poți spune, daca poate sau nu sa fie insarcinata?

| Anonim2002222 a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Salut din cate am inteles ai ejaculat dupa prima "partida" si v-ati spălat amandoi pe maini iar abia dupa in cea de-a doua "partida" i-ai bagat degetele in vagin?

| Sofer a răspuns:

Sa nu mai fie speriata dacă nu a ajuns sperma în vagin. Nu e însărcinată.

| Teo29 a răspuns:

Alta data, spala-te pe maini inainte cu apa si sapun.