| danielcelbratran a întrebat:

Pe 31.12 ne-am jucat eu și prietena făcând petting, menționez ca in timpul aceasta am băgat puțin in vagin doar de 2-3 ori încet neprotejat. Nu mi-am dat drumul nici nu am simtit ca acel lichid preejaculat ar fi ieșind, fiind tot uscat dupa(am verificat).

Intrebarea mea: cu o zi înainte, 30.12 m-am masturbat și seara m-am spălat, mi-am făcut baie, ar fi vreo șansa sa fi rămas ceva după 24h de la dus? Mulțumesc, dau funda. Menționez ca am făcut asta după 2-3 zile de la terminarea ciclului menstrual

Am întrebat deoarece prietena mi-a spus ca are o stare de voma și greață astăzi și ultimul act sexual complet protejat a fost prin noiembrie la care i-a venit ciclul in decembrie.

Răspuns Câştigător
| danaieladaniela a răspuns:

Stai calm frate nu are cum sa ramana gravida

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost la 2-3 zile de la terminarea menstruatiei, nu poate fi gravida pentru ca nu era in perioafa fertila.

| NotNamed a răspuns:

Altul ba baiatule ba sub efectele internetului...

| NarcisIfrim a răspuns:

Nu mai sta fra cu minore, ca astea si de la o receala spun ca au ramas gravide.
Nu e nimic, stai linistit.