| Facsex21 a întrebat:

Acum 2 zile i-am făcut oral iubitului meu și de atunci ma doare extrem de rău in gat și simt ca mi s-au umflat amigdalele. M-am dus la doctorul de familie și a zis ca am amigdalita, cum se poate chestia asta? Ajutor

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

S-a intamplat sa bei apa rece sau ai mancat ceva inghetata. N-au cum sa se inflameze amigdalele oricat de harnica ai fi dar din cauza ca succesiunea temporara a fost cum a fost s-a intamplat sa faci asocierea asa. happy

| Emilian65 a răspuns:

Amigdalele nu s-au umflat in urma actului sexual oral pe care ti l-a facut de iubitul tau. Alta sau altele sunt cauzele pentru care s-au umflat amigdalele.

| Andreeush a răspuns:

Ai făcut amigdalită din alte motive, nu are nici o legătură cu ce ai făcut împreună cu prietenul tău.

| Plato a răspuns:

Daca te rezumai la oral, nu la deepthroat, poate scapai mai ieftin.
Oralul nu e ceva natural, e o creatie a imaginatiei oamenilor, deci se pot intampla multe.

| GouDidodino a răspuns:

Da cu tantum verde poate o sa-ti amorteasca

| GouDidodino a răspuns:

Data viitoare nu o mai baga adanc

| DanyDav a răspuns:

Esti sigura ca iubitul tau este perfect sanatos?
Am patit si eu ceva asemanator dupa un oral, si la analize, exudat, mi=a iesit candida, asa ca am luat tratament atunci.

| Issabelle6789 a răspuns:

Nu o mai baga asa de adanc in gura?

| SuntDinGherla a răspuns:

Fa gargara cu apa cu sare! Curata toate bacteriile din gat