| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 luni am avut o intrerupere de sarcina iar acum vreau sa fac o ecografie si as vrea sa stiu daca se vede ceva? adica daca medicul poate spune ca am facut un avort sau ceva de genu!

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu stiu sigur. Din cate stiu, la o perioada scurta de timp se poate vedea.Acum nu cred ca se mai vede.tongue

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se vede colul uterin lezat in cursul avortului.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Da, cum a zis si ancutzamicutza, se vede ceva, ceva, se poate observa, dar nu cred ca poate zice ca ai facut avort!
Bafta si Craciun Fericit!

| anca13 a răspuns:

Da... cel putin asa cred! Ramane cicatrizat si se observa! pusy