| deea_6710 a întrebat:

Acum 3 saptamana am fost cu colega mea la prietena ei unde se aflau mai multi baieti.in seara aceea unul dintre baieti ia cerut id meu prietenei colegei mele.am vorbit in seara aceea pe mess. a doua zi m-a sunat.am vorbit.si mi. a propus sa ne combinam...eu am acceptat.se comporta foarte frumos.imi zicea ca incepe sa tina la mine.toate buna si frumoase.pana acum cateva zile cand am inceput sa ne certam ieri am iesit afara cu prietena colegei mele si cu el si cu prieteni lui dar era foarte distant. seara la telefon. i-am spus ca m-am suparat s mi-a spus ca maine nu o sa ma mai supere insa.azi l.am sunat si mi. a spus ca nu are chef de mine si ca vorbim mai tarziu...cand am iesit de la scoala l-am sunat si era distant si nu am mai vorbit.insa astept sa ma sune.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Plateste-i cu aceiashi moneda! crede ca u nu poti fi ca el? demonstreaza-i asta!

| alexutza003 a răspuns:

Nu il mai suna daca el se comporta indiferent cu tine aplicai si tu acelasi tratament sa vezi ce repede isi revine

| george89 a răspuns:

E un copil prost. i-a fi zis cineva ca daca vrea sa-l crezi interesant, sa se poarte asa cu tine, sa faca mofturi. si asta face. eu zic sa-i aplici acelasi medicament sa vezi cum fuge dupa aia cu limba scoasa dupa tinewinking