| Dooolce a întrebat:

Buna TPU.Sa va spun si povestea mea.Cu putin timp in urma s-ar fi zis ca eu si prietenul eu nu ne-am fi despartit niciodata si ca ne iubim enorm si am face orice unul pentru celalalt.Dar.sad s-a intamplat sa ne certam intr-o seara si i-am zis sa numai ma sune sa ma lase in pace.Zis si facut..Au trecut 3 zile de cand el numai ma sunase.Din cauza orgoliului nu l-am sunat nici eu pe el dar cu gandul numai la el eram.Dar..Pe la vreo 22:00.M-a sunat intrebandu-ma daca ii mai acord o sansa.I-am zis ca nu.Ma asteptam ca a doua zi sa ma sune din nou dar nu m-a sunat asa ca l-am sunat eu pe el..era foarte schimbat si imi vorbea foarte distant..Am inchis si i-ar au trecut 2 zile si l-am sunat din nou si am vorbit ce am vorbit si ii zic ca daca numai zice nimic mai vorbim altadata.Si zice bine papastraight facestraight facemi-a taiat toata macaroanalaughing)m-am simtit foarte nasol.Credeti ca mai tine la mine sau...m-a dat uitarii?

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Daca te iubea te cauta in primele 3 zile si in dragoste unde ar trebuiiiiiiiiii sa pui orgoliu? nu cred ca a fost dragoste, probabil doar o atractie trecatoare.si tu ce stai sa il suni? daca el nu te suna ti-a demonstrat cat de mult te-a apreciat.clar numai trebuie sa il suni... daca vrei sa suferi atunci combate subiectu in repetate randuri. Daca vrei sa te distrezi, distreaza-te! numai deschide subiectu si eventual gaseste-ti alt prieten unu care sa te aprecieze sa stie sa vorbeasca si sa stie sa iubeasca

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te va uita mai tarziu daca nu o va face acum.

| W3R4 a răspuns:

Neah,asa-s barbatii:vor sa te enerveze pana iti tai singura "macaroana" laughing
Dar lasand macaroana la o parte,poate el vrea doar sa te sfideze,sa te enerveze,iar apoi sa-si ceara scuze. Daca zici ca ti-a vorbit distant,sigur a facut asa ca tu sa crezi ca el s-a suparat pe tine...
Si ca sa te lamuresc,da,tine la tine, odata ce v-ati iubit asa de mult!winking

P.S:Cand va impacati, spune-i ca daca mai face vreodata asa ceva, ii tai macaroana! laughing (stiu, am ceva cu macaroana)