| ilegale a întrebat:

Hello TPU! happy Am iesit ieri cu o amica in oras si seara pe mess i.am spus asta unui prieten. El a vrut id prietenei mele si i l.am dat. iar el a vazut niste videoclipuri cu ea dansand. A intrebat. o daca nu sunt si eu la dans ca ar fu vrut sa ma vada straight face. Eu am ramas muta :d adica credeti ca ma place? thinking

Răspuns Câştigător
| Placintica_8625 a răspuns:

Sincer eu cred a da.Adik daca nu te place...cred macar ca te admira de la distanta sau chestii de genul asta dar 90%e mai mult ca sigur ca te placewinkingSper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| ingeras_4588 a răspuns:

Ar trebui sa il intrebi de ce vrea sa te vada dansind? ce nu a mai vazut cum danseaza fetele? si atunci probali ti-a zice ce simte...
dar cine stie...