| AlexMAV a întrebat:

Acum 3 zile am primit pe facebook mesajul acesta " :* ". Era de la o fata frumoasa, draguta si asa mai departe. Am inceput sa vorbesc cu ea. Am aflat cati ani are, la ce scoala face, de unde e. Mi s-a parut foarte draguta. As vrea sa o invit la o intalnire in oras la mall la o inghetata, un suc, ceva acolo. Imi puteti spune ce as mai putea vorbi cu ea acolo? Aa. Si credeti ca ar fi bine sa ii spun daca ar vrea sa aiba o relatie cu mine? Daca e prea devreme... nu stiu, as mai vorbi cu ea pe facebook dar nu mai stiu ce intrebari sa-i pun! :O. Deci ceea ce vreau eu e sa fie impreuna cu mine, doar noi 2. Daca e sa o scot la o intalnire si imi spuneti sa o fac sa rada sa imi spuneti la ce va referiti, doar nu o sa-i spun bancuri laughing. De preferat as vrea raspunsurile de la o fata. Multumesc, anticipat. FUNDA! happy >big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| suntZeu a răspuns:

Raspunsuri de la o fata? sunt baiat si uite raspunsul meu...te las sa decizi daca te-am ajutat

In primul rand vorbeste cu ea pe mess si spune-i ca ai o problema cu telu si tr sa suni pe cineva sa verifici daca suna, si cerei numarul...o suni si apoi incepi si vorbesti cu ea o faci sa rada si nu folosi o voce sa pari foarte entuziasmat laughing din cale afara, si pe final poti sa ii spui acuma era pacat daca tot team sunat vreau sa iti zic ca maine am o zi libera si vreau sa ma ajuti sa o umplu si ii spui sa iesiti.Cand va intalniti si o vezi ii spui o chestie gen "Acuma dam mana ca barbati? hai in coa" si o pupi si te prezinti si ii faci un compliment DACA O SIMTI, nu o fa doar sa fie facut.Incearca s-o cunosti mai bine ca sa iti dai seama daca are rost o relatie, doar pentru ca arata bine nu inseaman ca automat trebuie sa faci o relatie, daca ajungi sa pui in aplicare chestia asta si ai nevoie de intrebari pe parcurs continua sa intrebiwinking

| AlexMAV explică (pentru suntZeu):

Bun! Si cum o fac sa rada!?

| AlexMAV explică (pentru AlexMAV):

Ce sa vb cu ea la tel. Un dialog cv. Nus prea creativ happy

| suntZeu a răspuns (pentru AlexMAV):

Aici nu exista mura-n gura... daca n-ai simtul umorului nu ai cum sa faci asta, daca il ai vei reusi.Cine are simtul umorului poate sa duca subeictul mereu unde dorestewinking

| NiKoLeT a răspuns:

Cred ca o poti invita, da, dar sa nu te grabesti sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine, dupa iesirea asta peste un timp ii poti zice ca vrei sa o vezi, ca iti e dor si etc, apoi daca ti-a placut cu adevarat si simti ceva din partea ei o mai poti scoate ink odata in oras si sai dai deja un drandafir, si mai pe la sfirsit o poti intreba, poti sa-i zici cam asa: (sh blabla bla), cam ce subiecte-nu stiu, depinde ce o intereseaza, carti, romantica, filme de dragoste, insa mai laso sa vb si ea sa no plictisestihappy, la despartire daca accepta se poate termina cu un sarut romantic.printre intilnirile aste se pot strecura si ceva florihappy, la prima intilnire un trandafir, si apoi ceva mai mult, 3 trandafiri si ciocolate etc, sau mai bine intreab-o cares florile ei preferate si daruiestele, daca nu are ceva preferat poti sai dai trandafiri, crini imperiali, etc.Bafta, sper ca te-am ajutat!winking

| NiKoLeT a răspuns:

(sh blabla bla),, dar astea toate doar daca simti cu adevarat, la prima intilnire poti proceda cum ti-a scris,, suntZeu,,. Mai departe cum ti-am spus euwinking
P.S in sunt cuvintele pe care le poti rosti la propunere, dar nu te grabi

| NiKoLeT a răspuns:

,,..., e cam neobisnuit, dar as vrea sa-ti spun ceva, imi placi ft mult si as vrea ca sa fim impreuna...,, (sh blabla bla),, dar astea toate doar daca simti cu adevarat, la prima intilnire poti proceda cum ti-a scris,, suntZeu,,. Mai departe cum ti-am spus euwinking
P.S in,,,, sunt cuvintele pe care le poti rosti la propunere, dar nu te grabi, sorry de atitea greseli