| Bastanul2018 a întrebat:

Buna tuturor. Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun. As vrea sa imi spuneti va rog frumos cum as putea sa fac sa ii spun sau sa o invit la o intalnire mai speciala. Printre raspunsurile voastre as dori sa imi spuneti si ceva mai special sau mai romantic. Multumeac mult!????

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Îi vorbești frumos și ii propui asta, fii sincer și totul va decurge ok. Nu te duce la prima întâlnire și cu ciocolată sau multe flori, îi poți lua un buchet cu maxim 3 trandafiri sau chiar unul singur să nu pară ceva exagerat din prima, înțelegi tu, iar pe parcurs îi poți cumpăra un buchet mare, un aranjament floral frumos, sunt multe variante drăguțe.

| Cornel_Anton_1969 a răspuns:

Salut Bastanul2018 cel mai bun sfat este acela de a fi tu insuti fi natural/la si sa ai multa incredere in tine, in special femeile prefera barbati cu simtul umorului, fa-o sa rada sa se simta bine cu tine si cred ca daca reusesti acest lucru 90% ai cucerito, chesti romantice numai prind in ziua de azi, cauta sa i arati ca esti sigur pe tine te salut

| Pătrulescu_Adrian_1990 a răspuns:

Pai trebuie sa fi sincer si punctual...si pentru ceva romantic poti sa iei un buchet de trandafiri si ciocolata

| Bastanul2018 explică (pentru Pătrulescu_Adrian_1990):

Da ai dreptate cu florile. Pentru ca de obicei eu sunt foarte atent cu femeile/fetele ( ma refer la flori) dar pentru ciocolata nu stiu daca e ok sau nu. Nu vreau sa zica de la prima intalnire ca uite-l si pe milogul asta?