| picassoo a întrebat:

Hei.As vrea sa invit o fata in oras, si ea ma place si eu o plac, am vorbit de cateva ori pe facebook dar nu stiu parca mi-e frica sa o invit nu stiu ce sa ii spun nu stiu despre ce sa vorbim nu stiu cum ar trebui sa procedez dupa ce ne intalnim, cum sa ma port la intalnire. Dastea ajutorr.Va rogg Dau funda

Răspuns Câştigător
| ellyxx a răspuns:

Eu iti spun sa o inviti ca nu ai nimic de pierdut..si zici ca n-ai idee despre ce sa vb? ai sa vezi ca iti vor veni pe moment.Fa-ti curaj, intreab-o ce unde ar vrea sa mearga, poarta ca un adevarat baiat, ascult-o daca are ceva de zis, nu o intrerupe daca vb mult. Daca o vezi ca incepe sa se plictiseasca incearca sa faci ceva amuzant sau sa razi de ceva anume si dupa sa-i arati si ei. Dupa ce termini intalnirea fi un gentelman si condu-o pana unde crede ea ca ar fi nevoie si ca sa fi un baiat finut intreab-o daca i-a placut si daca iti mai ofera si altadata putin din timpul ei pe care sa-l petreceti impreuna. Sper ca ti-am fost de foloswinking

2 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Deci si ea te place.Atunci ce ai de pierdut? Daca nu erai sigur ca te place mai intelegeam.

| SarosBogdan a răspuns:

Comporta-te ca si cum ati fi doar voi si atat,nu da importanta celor din jurul vostru atata timp cat stai cu ea. E simpul, zi cate ceva despre tine. Si timiditatea laso acasa, ca fetelor nu le plac asta, ai putea sa te comporti cu ea ca si cu, un prieten bun.