| anonim_4396 a întrebat:

Acum am trecut in clasa a 8-a si avem o colega noua care se tot uita la mine cand ma uit eu la ea se intoarce cu capul in alta parte, si pauza la fel, se tot uita la mine si nu stiu cum sa o abordez (nu am vorbit cu ea deloc pana acum) si ma tot gandesc la ea si ma everveaza ca nu pot s-o scot din cap. Ajutor?!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai fa ti curaj si intreab o ceva referitor de scoala, poate ea asteapta sa faci tu primul pas...succes

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Salut
pai,du-te si apropie-te de ea.stai mai mult ca ea, fa-o sa crd ca esti de trebuie.si mai inklo ii spui ca e super de trebuie.si ca sunteti f buni prt.etc etchappysi la un moment dat iti faci curaj si o chemi pana afara.si acolo o duci la un colt si ii spui.iti plc sau nu de mine?straight face ca din gesturile tale am vazut ca ma placiwinkinghappy si e evident.stii si eu te plac.happy vr sa stai ca mine? sau ceva de genu.